Programma

Programma

Zondag 4 december 2022:
EDN'56 1 - DVS 1                           14.00 uur
RKDSV 2 - EDN'56 2                      12.00 uur
Tuldania 3 - EDN'56 3                    11.00 uur
EDN'56 4 - ZSC 3                           10.45 uur

Zondag 11 december 2022:
Spoordonkse Boys 1 - EDN'56 1    14.00 uur
EDN'56 2 - VV Trinitas O'wijk 3      12.00 uur
EDN'56 3 - Hilvaria 5                       11.15 uur
Bladella 10 - EDN'56 4                      9.45 uur

Zondag 22 januari 2023:
Riethoven 1 - EDN'56 1                  14.30 uur

Zondag 29 januari 2023:
EDN'56 1 - Tuldania 1                     14.30 uur
EDN'56 2 - Beerse Boys 4              12.00 uur
Oirschot Vooruit 11 - EDN'56 3     10.00 uur 
De Zuiderburen 3 - EDN'56 4         10.00 uur

Zondag 5 februari 2023:
Vessem 1 - EDN'56 1                      14.30 uur
EDN'56 2 - Oirschot Vooruit 3       12.00 uur
EDN'56 3 - Hulsel 3                        11.15 uur
Hapert 5 - EDN'56 4                       12.00 uur

Zondag 12 februari 2023:
EDN'56 1 - De Raven 1                   14.30 uur
Were Di 3 - EDN'56 2                     12.00 uur
Spoordonkse Boys 4 - EDN'56 3  11.00 uur
EDN'56 4 - UNA 12                        10.45 uur

Zondag 5 maart 2023:
DOSL 1 - EDN'56 1                         14.30 uur
EDN'56 2 - TSV Merlijn 2               12.00 uur
EDN'56 3 - Vessem 4                     11.15 uur
De Weebosch 3 - EDN'56 4           11.00 uur

Zondag 12 maart 2023:
EDN'56 1 - SDO'39 1                      14.30 uur
SVG 3 - EDN'56 2                           10.00 uur
Bladella 8 - EDN'56 3                     12.00 uur
EDN'56 4 - Reusel Sport 9             10.45 uur

Zondag 19 maart 2023:
EDN'56 1 - Waalre 1                        14.30 uur
EDN'56 2 - Sarto 7                          12.00 uur
Nieuw Woensel 14 - EDN'56 3       14.30 uur
Casteren 3 - EDN'56 4                    12.15 uur 

Zondag 26 maart 2023:
Steensel 1 - EDN'56 1                    14.30 uur
FC Tilburg 6 - EDN'56 2                 12.00 uur
EDN'56 3 - Reusel Sport 5             11.15 uur
EDN'56 4 - De Bocht'80 3              10.45 uur

Zondag 2 april 2023:
EDN'56 1 - HMVV 1                        14.30 uur
EDN'56 2 - OVC'26 3                      12.00 uur
Beerse Boys 8 - EDN'56 3             13.00 uur
Beerse Boys 9 - EDN'56 4             12.00 uur

Zondag 16 april 2023:
RKDSV 1 - EDN'56 1                       14.30 uur
Beerse Boys 4 - EDN'56 2             11.00 uur
EDN'56 3 - Oirschot Vooruit 11    11.15 uur
EDN'56 4 - De Zuiderburen 3        10.45 uur

Zondag 23 april 2023:
EDN'56 1 - ZSC 1                            14.30 uur
Jong Brabant 5 - EDN'56 2            12.00 uur
RKDSV 6 - EDN'56 3                       12.00 uur
EDN'56 4 - Terlo 3                          10.45 uur

Zondag 30 april 2023:
DVS 1 - EDN'56 1                            14.30 uur

Zondag 14 mei 2023:
EDN'56 1 - Spoordonkse Boys 1    14.30 uur
VV Trinitas O'wijk 3 - EDN'56 2      11.00 uur
Hilvaria 5 - EDN'56 3                       12.00 uur
EDN'56 4 - Bladella 10                    10.45 uur

Zondag 21 mei 2023:
Tuldania 1 - EDN'56 1                     14.30 uur
EDN'56 2 - RKDSV 2                        12.00 uur
EDN'56 3 - Tuldania 3                     11.15 uur
ZSC 3 - EDN'56 4                             12.00 uur 

Zondag 29 mei 2023:
EDN'56 1 - Riethoven 1                   14.30 uur
Kan geen wedstrijdgegevens laden. VoetbalAssist Dataservice is nog niet geactiveerd. Contacteer uw webmaster.
Er staan voor komende week geen wedstrijden op de planning
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!