Dinsdag 23 januari 2024
EDN'56 1 - Netersel 1 1-2 oefenwedstrijd
Zondag 14 januari 2024
DVG 1 - EDN'56 1 3-1 oefenwedstrijd
Zondag 17 december 2023
Hilvaria 7 - EDN'56 4 9-2
Donderdag 14 december 2023:
Terlo 2 - EDN'56 2 0-4
Zondag 10 december 2023
Viola 1 - EDN'56 1 2-1
EDN'56 2 - Gestel 2 3-2
EDN'56 3 - Best Vooruit 6 0-4
SVSOS 2 - EDN'56 4 3-0
Zondag 3 december 2023
EDN'56 1 - Tuldania 1 2-1
Casteren 2 - EDN'56 2 1-3
EDN'56 4 - Tuldania 3 1-3
Zaterdag 2 december 2023
Baardwijk JO11 2 - EDN'56 JO11 1 6-3
Sarto JO8 5 - EDN'56 JO8 1
Zondag 26 november 2023
EDN'56 1 - Jong Brabant 1 2-0
EDN'56 2 - Tuldania 2 1-2
Acht 5 - EDN'56 3 5-0
Zaterdag 25 november 2023
EDN'56 JO8 1 - SJO DEES/Vessem JO8 1 0-9
Zondag 19 november 2023
Nemelaer 8 - EDN'56 3 0-1
Zaterdag 18 november 2023
EDN'56 JO11 1 - Jong Brabant JO11 6 7-2
EDN'56 JO8 1 - Jong Branbant JO8 1 3JM 5-8
Zondag 12 november 2023
EDN'56 1 - VCB 1 0-2
Wilhelmina Boys 5 - EDN'56 3 2-4
EDN'56 4 - Beerse Boys 7 1-10
Zaterdag 11 november 2023
SVSSS JO11 3 - EDN'56 JO11 1 10-3
VOAB JO8 7 - EDN'56 JO8 1 2-2
Zondag 5 november 2023
Berkdijk 1 - EDN'56 1 2-1
EDN'56 2 - DOSKO'32 2 3-1
EDN'56 3 - SBC 13 1-4
RKDSV 6 - EDN'56 4 6-1
Zaterdag 4 november 2023
EDN'56 JO11 1 - ZIGO JO11 1 5-2
EDN'56 JO8 1 - SDO'39 JO8 1 4-7
Zondag 29 oktober 2023
EDN'56 1 - Baardwijk 1 1-4
SDO'39 2 - EDN'56 2 2-5
EDN'56 4 - SDO'39 3 2-2
Zaterdag 28 oktober 2023
Sarto JO11 5 - EDN'56 JO11 1 0-5
ST HMVV/Hulsel JO8 1 - EDN'56 JO8 1 8-4
Zondag 22 oktober 2023
Knegselse Boys 2 - EDN'56 2 3-2
Audacia 5 - EDN'56 3 6-1
Zondag 15 oktober 2023
FC Tilburg 1 - EDN'56 1 3-2
EDN'56 2 - HMVV 2 11-2
EDN'56 3 - Nieuw Woensel 8 5-1
HMVV 4 - EDN'56 4 3-2
Zondag 8 oktober 2023
EDN'56 1 - RKDSV 1 2-1
RKDSV 5 - EDN'56 3 3-0
EDN'56 4 - Nemelaer 7 1-7
Zaterdag 7 oktober 2023
Bladella JO11 2JM - EDN'56 JO11 1 6-0
EDN'56 JO8 1 - Beerse Boys JO8 2 1-7
Zondag 1 oktober 2023
Blauw Wit'81 1 - EDN'56 1 2-3
EDN'56 2 - ZSC 2 3-2
EDN'56 3 - Spoordonkse Boys 4 0-8
Zaterdag 30 september 2023
Beerse Boys JO11 2JM - EDN'56 JO11 1 3-2
Zondag 24 september 2023
EDN'56 1 - Spoordonkse Boys 1 2-3
Nieuw Woensel 2 - EDN'56 2 5-0
EDN'56 4 - Hulsel 2 1-5
Zondag 17 september 2023
EDN'56 1 - Tuldania 1 3-3 beker
RKDSV 3 - EDN'56 2 3-2 beker
EDN'56 4 - SVSOS 3 5-2 beker
Zaterdag 16 septmber 2023
RKDSV JO8 2 - EDN'56 JO8 1 9.30 uur
EDN'56 JO11 1 - SJO DEES-Vessem JO11 1 2-7
Dinsdag 12 september 2023
EDN'56 1 - Audacia 1 1-2 oefenwedstrijd
Zaterdag 9 september 2023
SJO Casteren-Netersel JO11 1 JM - EDN'56 JO11 1 13-2
Zondag 10 september 2023
EDN'56 1 - GSBW 1 1-9 beker
Audacia 4 - EDN'56 2 3-3 beker
RKDSV 5 - EDN'56 4 2-2 beker
Zondag 3 september 2023
SVSOS 1 - EDN'56 1 1-5 beker
EDN'56 2 - Oirschot Vooruit 7 5-2 beker
EDN'56 4 - Hilvaria 8 1-2 beker
Zaterdag 2 september 2023
EDN'56 JO11 1 - Hapert JO11 2JM 17-2
Zondag 27 augustus 2023Eindhoven av 1 - EDN'56 1 5-3 oefenwedstrijd
Beerse Boys 4 - EDN'56 2 7-2 oefenwedstrijd
Zaterdag 19 augustus 2023Hilvaria 2 - EDN'56 1/2 4-0 oefenwedstrijd